Údržba

 
Správná údržba podlah je velmi důležitá, pokud jde o zachování dlouhotrvajícího krásného vzhledu dřevěných podlah. Bona nabízí řešení pro čištění a údržbu dřevěných podlah - čistící prostředky pro všechny typy dřevěných lakovaných a olejovaných podlah a pro podlahy ošetřené tvrdým voskovým olejem. Nabízíme i čistící a údržbové produkty pro tvrdé podlahoviny - pro ošetření podlah jako keramická dlažba, marmoleum, PVC, vinyl apod.
 
BONA SPRAY MOP BONA SPORTIVE
BONA NÁPLŇ DO MOPU BONA PREP
LAKOVANÉ DŘEVĚNÉ PODLAHY PŘISLUŠENSTVÍ - UTĚRKY
OLEJOVANÉ PODLAHY ESHOP - KOUPIT ZDE

 

 

Údržba všech typů podlah - MOPY

Bona Spray Mop na dřevěné podlahy             

VÍTĚZ TESTU ČISTÍCÍCH PROSTŘEDKU

Speciálně vyvinut pro dřevěné, laminátové a korkové podlahy, ale může být použit k čištění všech typů podlah. Snadno se ovládá, nezanechává nepříjemné a mdlé skvrny, je šetrný k životnímu prostředí, pH neutrální. Stačí nasprejovat na podlahu a setřít mopem. Mop s otočnou hlavou dosáhne do těžce dostupných míst. Náplň je znovu doplnitelná. Buď vyjměte a vyměníte za 0,85 l nebo jednoduše použijte 4l ekonomické balení. Neředí se. Doplňte Bona Čistič na parkety. Jiný čistící prostředek konkurenční značky nedoporučujeme! Tryska se může zalepit!                                          

Čistící sada obsahuje:
•  Bona Spray Mop (mop se sprejem)
•  Bona Čistič na parkety (0,85 l, náplň připravená k okamžitému použití)                            
•  Bona Cleaning Pad (modrá pratelná utěrka z mikrovlákna - prát bez aviváže)

Balení: 1 ks v krabici         technický list        návod       brožura      VIDEO zde

Bona Spray Mop Motion - síla sonického pohybu

Bona Spray Mop Motion s vibrační technologií nabízí efektivní čištění všech typů podlah. Stačí jen nastříkat čistič na podlahu, zmáčnout tlačítko a jednoduše setřít. Spray Mop Motion využívá sonický pohyb (stejné vibrace jako při čištění zubů zubním kartáčkem) k odstranění znečištěných zaschlých skvrn na podlaze pomocí vibrací. Při čištění podlahy stačí šlápnout na tlačítko umístěném vespod mopu a hlava mopu začne jemně vibrovat. Mop funguje na 4 AA baterie, které jsou součástí balení. Pratelná mikrovláknová čistící utěrka vydrží až 300 vyprání (prát bez aviváže!)

Sada obsahuje:
• Bona Čistič na parkety 1 litr (znovu plnitelná náplň)
• Bona Spray Mop Motion
• Bona čistící mikrovláknovou utěrku

balení: 1 ks

TL ke stažení ZDE >>           

Návod na použití ZDE >>

Bona Spray Mop na laminátové podlahy, keramickou dlažbu                                                                     

Slouží k velmi rychlému čištění a údržbě všech typů tvrdých podlahovin jako jsou keramické dlažby, marmolea, vinylu, PVC, kamene apod. Snadno se ovládá, nezanechává nepříjemné a mdlé skvrny, je šetrný k životnímu prostředí, pH neutrální. Stačí nasprejovat na podlahu a setřít mopem. Mop s otočnou hlavou dosáhne do těžce dostupných míst. Náplň je znovu doplnitelná. Buď vyjměte a vyměníte za 0,85 l nebo jednoduše použijte 4l ekonomické balení. Neředí se. Doplňte Bona Čistič na laminátové podlahy a dlaždice. Jiný čistící prostředek konkurenční značky nedoporučujeme! Tryska se může zalepit!                                          

Čistící sada obsahuje:
•  Bona Spray Mop (mop se sprejem)
•  Bona Čistič na laminátové podlahy a dlaždice (0,85 l, náplň připravená k okamžitému použití)                            
•  Bona Cleaning Pad (modrá pratelná utěrka z mikrovlákna - prát bez aviváže)

Balení: 1 ks v krabici           technický list        návod      brožura       

Bona Čistič na parkety

- náplň do Bona Spray Mopu                

VÍTĚZ TESTU ČISTÍCÍCH PROSTŘEDKU

Pomocí Bona Spray Mopu můžete velmi snadno udržovat vaše podlahy krásné a bezpečné. Bona Čistič na parkety náplň je určena speciálně k čištění lakovaných dřevěných, olejovaných, voskovaných i korkových podlah. Prostředek je připraven k okamžitému použití. Náplň jednoduše zasunete do Bona Spray Mopu, nastříkáte na podlahu a setřete mopem. Náplň lze doplnit Bona Čističem na parkety (0,85 l a 4 litrová náplň). Připraven k okamžitému použití, neředit.

Balení: 0,85 l, 4 l           technický list   

Bona Čistič na olejované podlahy

- náplň do Bona Spray Mopu

Snadno použitelný, bezpečný a účinný čisticí prostředek na olejované dřevěné podlahy. Čistí a zároveň nasycuje povrch podlahy pro zajištění jeho lepší ochrany. Je tvrdý k nečistotám a jemný k podlaze. Účinné a snadné použití - jen nasprejuj na podlahu a setři mopem. Kompletní biologická odbouratelnost. Náplň lzde doplnit Bona Čističem na olejované podlahy (0.85 l a 4 litrová náplň). Připraven k okamžitému použití, neředit.

Balení: 0,85 l, 2,5 l           technický list

Bona Čistič na laminátové podlahy a dlaždice

- náplň do Bona Spray Mopu                                    

Pomocí Bona Spray Mopu můžete velmi snadno udržovat vaše podlahy krásné a bezpečné. Bona Čistič na laminátové podlahy a dlaždice je určena speciálně k čištění všech typů tvrdých podlahovin jako jsou keramické dlažby, marmolea, vinylu, PVC, kamene apod. Prostředek je připraven k okamžitému použití. Náplň jednoduše zasunete do Bona Spray Mopu, nastříkáte na podlahu a setřete mopem. Náplň lze doplnit Bona Čističem na laminátové podlahy a dlaždice (4litrová náplň). Připraven k okamžitému použití, neředit.

Balení: 0,85 l, 4 l        technický list    

 

Lakované dřevěné podlahy

Bona Cleaner

Vysoce koncentrovaný, lehce alkalický čistící prostředek, určený k čištění lakovaných dřevěných a korkových podlah. Bona Cleaner lze používat při pravidelném čištění mopem nebo v kombinaci s čistícím strojem.

balení: 5 l, 1 l

TL ke stažení ZDE >>              BL ke stažení ZDE >>

Bona Polish MAT/LESK

Bona Polish mat je údržbový produkt na vodní bázi navržen speciálně pro lakované dřevěné podlahy a dodává povrchu nový mat a trvalou ochranu proti opotřebení. Bona Polish lesk je údržbový produkt na vodní bázi navržen speciálně pro lakované dřevěné podlahy, ale lze použít na různé druhy podlah; dodává podlaze nový lesk a trvalou ochranu proti opotřebení. Je posílen polyuretanovou složkou, která zanechává mimořádně odolnou vrstvu na podlaze proti opotřebení, a tak je vhodný pro použití pro bytové i komerční prostory.

balení: lesk 5 l, 1 l   /  mat 5 l, 1 l

TL MAT ZDE >>              BL MAT ZDE >>

TL LESK ZDE >>            BL LESK ZDE >>

Bona Freshen Up

Tekutá leštěnka. Ochranná vrstva na vodní bázi pro většinu lakovaných podlah a hotových parket, jak v komerčních prostorách, tak i v domácnostech. Oživuje poškrábané a mdlé povrchy a dodává jim vzhled nově nalakovaných podlah spolu s navazující ochranou proti opotřebení. Splňuje požadavky EN 14904-2006 a DIN 18032-2 na protikluz.

balení: 5 l, 1 l

TL ke stažení ZDE >>              BL ke stažení ZDE >>

Bona Sportive Cleaner

Koncentrovaný, lehce alkalický přípravek, specificky určený pro časté čištění lakovaných dřevěných sportovních podlah. Zjednodušuje běžné denní čištění a stejně tak i odstraňování silného znečištění podlah.

balení: 5 l, 1 l

TL ke stažení ZDE >>              BL ke stažení ZDE >>

Bona Sportive Cleaner Plus

Koncentrovaný, lehce alkalický přípravek, specificky určený pro příležitostné čištění lakovaných dřevěných sportovních podlah k odstranění vrstev tělesného tuku a jiných znečištění. Lze ho taktéž použít k odstraňování černých stop po podpadcích a podrážkách bot.

balení: 5 l, 1 l

TL ke stažení ZDE >>              BL ke stažení ZDE >>

Bona Remover

Tekutý prostředek k odstraňování navrstvených leštěnek. Složení je vyvážené k silnému účinku na poliše a zároveň mírné ke dřevu - pro snížení rizika zabarvení. Kromě odstraňování polišů také účinně odstraňuje stopy po podrážkách bot. Upravený pro dřevo, ale lze použít na většinu druhů voděodolných podlahovin, včetně dlažby, vinylových a linoleových podlah.

balení: 1 l

TL ke stažení ZDE >>              BL ke stažení ZDE >>

Olejované podlahy

Bona Care Oil

Rychleschnoucí olej pro údržbu dříve naolejované dřevěné podlahy. Nízkoviskózní, unikátní směs z různých rostlinných olejů, má výbornou penetrační schopnost, s malým zápachem. Vyplňuje póry dřeva pro dlouhotrvající ochranu. Vzhledem ke svému vysokému obsahu pevných látek, může Bona Care Oil být také použitý pro základní ošetření přírodního dřeva – aplikuje se dvakrát, první vrstvu nechte zaschnout přes noc.

balení: 1 l, 5 l

TL ke stažení ZDE >>              BL ke stažení ZDE >>

Bona Wax Oil Refresher

Produkt pro údržbu dřevěných podlah ošetřených Bona Hard Wax Oil (Tvrdým voskovým olejem), ale může být také použitý na Bona Craft Oil pro zvýšení ochrany proti vodě a rozlitým tekutinám. Bona Wax Oil Refresher je koncentrát přírodních olejů a vosků, které obsahují méně než 2% rozpouštědel.

balení: 1 l

TL ke stažení ZDE >>              BL ke stažení ZDE >>

Bona Soap (tekuté mýdlo)

Mírně alkalický čistič speciálně vyvinutý pro dřevěné podlahy ošetřené oleji Bona. Obsahuje přísady, které vyživují povrch podlahy a nahrazuje materiál, který byl odstraněn během čištění.

balení: 1 l, 5 l

TL ke stažení ZDE >>              BL ke stažení ZDE >>

Bona Čistič na olejované podlahy

Snadno použitelný, bezpečný a účinný čisticí prostředek na olejované dřevěné podlahy. Čistí a zároveň nasycuje povrch podlahy pro zajištění jeho lepší ochrany. Je tvrdý k nečistotám a jemný k podlaze. Účinné a snadné použití - jen nasprejuj na podlahu a setři mopem. Kompletní biologická odbouratelnost. Připraven k okamžitému použití, neředit.

balení: 0,85 l, 1 l, 2,5 l

TL ke stažení ZDE >>              BL ke stažení ZDE >>

Bona Osvěžovač olejovaných podlah

Prostředek výrazně usnadňuje údržbu dřevěných podlah napuštěných olejem, podlah ošetřených tvrdým voskovým olejem. Jednoduše nastříkejte přípravek na povrch a pak povrch setřete. Bona Osvěžovač olejovaných podlah nevyžaduje žádné strojové leštění. Je vyroben na vodní vázi a je prakticky bez zápachu.

balení: 1 l

TL ke stažení ZDE >>              BL ke stažení ZDE >>

 

Bona Sportive - údržba sportovních podlah

Bona Sportive Cleaner

Koncentrovaný, lehce alkalický přípravek, specificky určený pro časté čištění lakovaných dřevěných sportovních podlah. Zjednodušuje běžné denní čištění a stejně tak i odstraňování silného znečištění podlah.

balení: 5 l, 1 l

TL ke stažení ZDE >>              BL ke stažení ZDE >>

Bona Sportive Cleaner Plus

Koncentrovaný, lehce alkalický přípravek, specificky určený pro příležitostné čištění lakovaných dřevěných sportovních podlah k odstranění vrstev tělesného tuku a jiných znečištění. Lze ho taktéž použít k odstraňování černých stop po podpadcích a podrážkách bot.

balení: 5 l, 1 l

TL ke stažení ZDE >>              BL ke stažení ZDE >>

Bona Prep

Bona Prep vytváří optimální adhezi. Před přelakováním jakéhokoliv podlahového laku, včetně nalakovaných hotových parket, použijte tento formovací a přípravný systém.

Bona Prep

Okamžitě použitelný systém k optimalizaci přilnavosti vrchních laků Bona před přelakováním dříve lakovaných podlah nebo hotových parket. Použití Bona Prep v systému zaručuje dosažení nejlepší možné úrovně přilnavosti spolu s dobrou úrovní odolnosti proti oděru na podlahovém povrchu.

balení: 5 l

TL ke stažení ZDE >>              BL ke stažení ZDE >>

Příslušenství - utěrky

Bona Cleaning Pad

Modrá utěrka

- Pratelný prach - nečistoty absorbující čistící pad z mikrovláken
- Určený k čistění podlah s pomocí Čistícího prostředku na podlahy

balení: 1 ks

Bona Dusting pad

Bílá utěrka

- Pratelný prach - nečistoty absorbující čistící pad.
- Určený pro denní úklid k čistění podlah

balení: 1 ks

Bona Applicator Pad

Žlutá utěrka

- Pratelný prach - nečistoty absorbující čistící pad z mikrovláken
- Určený k čistění podlah s pomocí Osvěžovače podlah

balení: 1 ks

Bona Mop

- Bona Mop teleskopický - nastavitelný mop s otočnou hlavicí
- Pratelný prach - nečistoty absorbující čistící pad z mikrovláken
- Určený k čistění podlah s pomocí Čistícího prostředku na podlahy

balení: 1 ks

 

 

 

www.podlaharstvimedilek.cz || www.bona.com/cz || www.renovujeme-parkety.com